Article 729H7 Merz en Von der Leyen wilden Russische tegoeden inzetten voor Oekraïne. Tijdens de EU-top glipte dat plan uit hun handen. Wat gebeurde er vannacht?

Merz en Von der Leyen wilden Russische tegoeden inzetten voor Oekraïne. Tijdens de EU-top glipte dat plan uit hun handen. Wat gebeurde er vannacht?

by
from Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC on (#729H7)
Story ImageIn een Europese top die velen nog lang zal bijblijven besloten de lidstaten de bevroren Russische tegoeden niet aan te boren voor steun aan Oekraine, maar zelf een lening uit te geven. Dat is pijnlijk voor onder meer bondskanselier Merz, maar winst voor de Belgische premier Bart De Wever.
External Content
Source RSS or Atom Feed
Feed Location http://www.nrc.nl/rss.php
Feed Title Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC
Feed Link https://www.nrc.nl/
Feed Copyright Mediahuis NRC BV, Amsterdam. Deze RSS-feed is uitsluitend bedoeld voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik. Op ieder gebruik van RSS-feeds van NRC zijn de Leveringsvoorwaarden van toepassing: https:
Reply 0 comments