Article 7787P Laura Hoogland redt miljoenen goede bananen van zinloze vernietiging: ‘Ik ben geen idealist, ik ben normaal. Hoe de rest werkt, is aso’

Laura Hoogland redt miljoenen goede bananen van zinloze vernietiging: ‘Ik ben geen idealist, ik ben normaal. Hoe de rest werkt, is aso’

by
from Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC on (#7787P)
Story Image

Bananen zijn het meest gegeten fruit ter wereld, maar ook het fruit dat het meest wordt verspild. Met haar Banana Factory redt Laura Hoogland miljoenen afgekeurde bananen van de verbrandingsoven, om er bananenbrood van te maken. Het heeft me vijf jaar gekost om die afgekeurde banen door de douane te krijgen."

External Content
Source RSS or Atom Feed
Feed Location http://www.nrc.nl/rss.php
Feed Title Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC
Feed Link https://www.nrc.nl/
Feed Copyright Mediahuis NRC BV, Amsterdam. Deze RSS-feed is uitsluitend bedoeld voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik. Op ieder gebruik van RSS-feeds van NRC zijn de Leveringsvoorwaarden van toepassing: https:
Reply 0 comments