Article 703VQ De rechtbank wil ‘een van de machtigste’ mannen in Marokko horen over lekken staatsgeheimen. ‘Volstrekt kansloos’, zegt expert

De rechtbank wil ‘een van de machtigste’ mannen in Marokko horen over lekken staatsgeheimen. ‘Volstrekt kansloos’, zegt expert

by
from Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC on (#703VQ)
Story ImageDe Rotterdamse rechtbank wil een vertrouweling van de Marokkaanse koning Mohammed VI als getuige horen. Het gaat om een zaak tegen een vermeende NCTV-spion. Dat verzoek kan volgens experts diplomatieke gevolgen hebben.
External Content
Source RSS or Atom Feed
Feed Location http://www.nrc.nl/rss.php
Feed Title Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC
Feed Link https://www.nrc.nl/
Feed Copyright Mediahuis NRC BV, Amsterdam. Deze RSS-feed is uitsluitend bedoeld voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik. Op ieder gebruik van RSS-feeds van NRC zijn de Leveringsvoorwaarden van toepassing: https:
Reply 0 comments