Article 770EN Creatief zijn is bij de studie ICT belangrijker dan goed zijn in wiskunde of programmeren. ‘Het is niet meer de hele dag code kloppen’

Creatief zijn is bij de studie ICT belangrijker dan goed zijn in wiskunde of programmeren. ‘Het is niet meer de hele dag code kloppen’

by
from Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC on (#770EN)
Story Image

De Hogeschool Utrecht probeert het beeld te kantelen dat ICT studeren geen nut meer heeft omdat programmeurs vervangen worden door AI. Studenten leren hoe ze met software echte problemen oplossen, die worden aangedragen door opdrachtgevers.

External Content
Source RSS or Atom Feed
Feed Location http://www.nrc.nl/rss.php
Feed Title Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC
Feed Link https://www.nrc.nl/
Feed Copyright Mediahuis NRC BV, Amsterdam. Deze RSS-feed is uitsluitend bedoeld voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik. Op ieder gebruik van RSS-feeds van NRC zijn de Leveringsvoorwaarden van toepassing: https:
Reply 0 comments