Article 77271 Importeur Fabio kreeg tot zijn verrassing een ton aan invoerheffing terug. ‘Ik heb mezelf voor het eerst in twee maanden salaris uitbetaald’

Importeur Fabio kreeg tot zijn verrassing een ton aan invoerheffing terug. ‘Ik heb mezelf voor het eerst in twee maanden salaris uitbetaald’

by
from Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC on (#77271)
Story Image

Stilletjes is de Amerikaanse overheid begonnen ondernemers miljarden aan ten onrechte geincasseerde importheffingen terug te betalen. Fabio Tesei, die Italiaans voedsel importeert, is er blij mee, al leidt het ook tot discussies met klanten. En zijn blijdschap is van korte duur: twee dagen later is een van zijn medewerkers opgepakt door ICE.

External Content
Source RSS or Atom Feed
Feed Location http://www.nrc.nl/rss.php
Feed Title Nieuws, achtergronden en onderzoeksjournalistiek - NRC
Feed Link https://www.nrc.nl/
Feed Copyright Mediahuis NRC BV, Amsterdam. Deze RSS-feed is uitsluitend bedoeld voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik. Op ieder gebruik van RSS-feeds van NRC zijn de Leveringsvoorwaarden van toepassing: https:
Reply 0 comments